- Ми з президентом «Динамо», з яким в мене чудові відносини, домовились, що коли надійде гарна пропозиція, тільки тоді ми будемо говорити про щось вагоме. Наразі, я спокійно готуюсь до матчу з «Металістом» і не зважаю на чутки, яких, останнім часом, дуже багато, - розповів Драгович.