Гравці «Говерли» відправили у ФФУ скаргу на клуб

Футбол України 29 Липня, 08:57 698
Гравці «Говерли» відправили у ФФУ скаргу на клуб    | 19-27
Декілька футболістів «Говерли» відправили скарги до Палати з вирішення спорів у ФФУ через невиплату зарплат, повідомляє «Трибуна»
Декілька футболістів «Говерли» відправили скарги до Палати з вирішення спорів у ФФУ через невиплату зарплат, повідомляє «Трибуна».

Водночас, інформація про те, що футболісти готові влаштувати страйк і не вийти на матч наступного туру проти запорізького «Металурга», поки не підтверджується.

«Сподіваємося, що все вирішиться протягом декількох днів, як нам і обіцяли», - заявив Максим Шацьких.

У ФФУ підтверджують, що ситуація непроста: «По букві закону, було б правильно не допустити «Говерлу», а також «Волинь» і «Карпати», але тоді повернути їх у великий футбол було б дуже проблематично. Тому зараз ми намагаємося вирішити питання шляхом переговорів», - сказав віце-президент федерації Анатолій Попов.