Декілька футболістів «Говерли» відправили скарги до Палати з вирішення спорів у ФФУ через невиплату зарплат, повідомляє «Трибуна».
Водночас, інформація про те, що футболісти готові влаштувати страйк і не вийти на матч наступного туру проти запорізького «Металурга», поки не підтверджується.
«Сподіваємося, що все вирішиться протягом декількох днів, як нам і обіцяли», - заявив Максим Шацьких.
У ФФУ підтверджують, що ситуація непроста: «По букві закону, було б правильно не допустити «Говерлу», а також «Волинь» і «Карпати», але тоді повернути їх у великий футбол було б дуже проблематично. Тому зараз ми намагаємося вирішити питання шляхом переговорів», - сказав віце-президент федерації Анатолій Попов.