«Бешикташу» пропонували придбати Беланда

Динамо Київ 29 Липня, 10:27 801
«Бешикташу» пропонували придбати Беланда   | 19-27
Головний тренер стамбульського «Бешикташа» Славен Біліч зізнався, що його клубу пропонували придбати гравця київського «Динамо» Юнеса Беланда.

Головний тренер стамбульського «Бешикташа» Славен Біліч заявив, що його клубу пропонували придбати гравця київського «Динамо» Юнеса Беланда. Про це повідомляє турецьке видання HTSPOR.

«Раніше Беланда просив свого нового менеджера знайти йому новий клуб через ситуацію в Україні. Можу сказати, що Юнеса Беланда пропонували «Бешикташу». Хто не хоче гравця, схожого на Беланда? Брайан Руїс, Юнес Беланда, Мануель Лансіні - я буду щасливий, якщо хтось до нас приєднається з цієї трійки. Ми контактували по кожному з них, але всіх підписати, на жаль, неможливо», - зазначив Славен Біліч.