«Я завжди відчував повагу до Шевченка. Хотів бути схожим на нього. І не має значення, грав він за «Динамо» чи «Мілан». Знаю, що в «Байєрі» у мене є хороші шанси брати участь в матчах Ліги Чемпіонів. Я мрію на власні вуха почути гімн цього турніру, і вся моя робота націлена саме на це», - наводить слова футболіста championat.com з посиланням на інтернет-видання Sportal.