Томас Ділейні: «Впевнені у безпеці проведення гри»

Динамо Київ 29 Липня, 15:12 734
Томас Ділейні: «Впевнені у безпеці проведення гри»     | 19-27
Капітан «Копенгагена» Томас Ділейні, відповідаючи на запитання журналістів перед першим матчем третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Дніпра», запевнив, що його команда почуває себе в Києві в абсолютній безпеці.

- З яким настроєм ви приїхали в Україну? Що хвилює Вашу команду перед матчем з «Дніпром»?

- Ми приїхали в хорошому настрої, в нашій команді всі здорові і готові грати. У «Копенгагена» є достатньо європейського досвіду. Ми очікуємо складного протистояння з «Дніпром», але сподіваємося пройти далі.

- Чи відчуваєте Ви себе в безпеці в Києві?

- Так, абсолютно. Ми відчуваємо себе безпечно, все в порядку.

- Що ви можете сказати про свого завтрашнього суперника? Чи дивилися матчі «Дніпра»?

- Так, ми дивилися нарізки матчів. Можу відзначити, що «Дніпро» проповідує атакуючий стиль гри, і ця команда показувала хороші результати як у чемпіонаті України, так і в Європі.

- Чи можете назвати гравців «Дніпра» по іменах?

- Ні. На полі я їх, звичайно, бачив, але імен згадати не можу.

- Який результат вас влаштує у першому матчі?

- Складне питання. Ми чекаємо непростого матчу. Але, враховуючи, що нам належить двохматчева дуель, в першому поєдинку нічия була б прийнятним для нас результатом.

- Можливо, когось із гравців команди батьки не хотіли відпускати на гру?

- Ні, після того як матч був перенесений до Києва, ми були впевнені у своїй безпеці і в безпеці проведення гри.