- З яким настроєм ви приїхали в Україну? Що хвилює Вашу команду перед матчем з «Дніпром»?
- Ми приїхали в хорошому настрої, в нашій команді всі здорові і готові грати. У «Копенгагена» є достатньо європейського досвіду. Ми очікуємо складного протистояння з «Дніпром», але сподіваємося пройти далі.
- Чи відчуваєте Ви себе в безпеці в Києві?
- Так, абсолютно. Ми відчуваємо себе безпечно, все в порядку.
- Що ви можете сказати про свого завтрашнього суперника? Чи дивилися матчі «Дніпра»?
- Так, ми дивилися нарізки матчів. Можу відзначити, що «Дніпро» проповідує атакуючий стиль гри, і ця команда показувала хороші результати як у чемпіонаті України, так і в Європі.
- Чи можете назвати гравців «Дніпра» по іменах?
- Ні. На полі я їх, звичайно, бачив, але імен згадати не можу.
- Який результат вас влаштує у першому матчі?
- Складне питання. Ми чекаємо непростого матчу. Але, враховуючи, що нам належить двохматчева дуель, в першому поєдинку нічия була б прийнятним для нас результатом.
- Можливо, когось із гравців команди батьки не хотіли відпускати на гру?
- Ні, після того як матч був перенесений до Києва, ми були впевнені у своїй безпеці і в безпеці проведення гри.