- Що ви можете сказати про свого суперника? Які сильні сторони можете виділити?
- «Дніпро» має сильних гравців середньої лінії, крайні півзахисники можуть вирішити результат матчу. Але, перш за все, наш суперник сильний своїми колективними діями. Ми знаємо, що «Дніпро» добре виступав у минулому сезоні, довгий час лідирував у чемпіонаті України і поступився «Шахтарю» лише кілька очок. У єврокубках ця команда також показала хороші результати.
- Чи може перенос матчу в Київ зіграти на руку вашій команді?
- Про це краще запитати тренера «Дніпра». Звичайно, коли команда грає не на своєму полі - це завжди приносить додаткові складнощі. Але «Дніпро» - досить сильна команда, яка може створити проблеми. До того ж, впевнений, що наш суперник отримає достатню підтримку в Києві.
- «Копенгаген» днями підписав нового захисника, який прилетів до Києва з командою. Чи буде він грати?
- Ні.
- Чи можете Ви назвати імена гравців «Дніпра»?
- Я можу назвати всіх гравців. Торік я дивився матчі «Дніпра» та «Тоттенхема». Мені сподобався Коноплянка, знаю, що його збиралися придбати багато відомих клуби, але поки це залишилося лише чутками. Також я бачив матчі збірної України проти Франції, і українських збірників, які грають в «Дніпрі», теж знаю.
- У міжсезоння «Дніпро» очолив новий наставник. Це ускладнило вашу підготовку до матчу? Що вас найбільше турбує перед поєдинком?
- Маркевич - дуже досвідчений тренер, який має величезний досвід роботи в українському чемпіонаті і очолював національну команду. З ним «Дніпро» провів поки лише один офіційний матч, так що про зміни в стилі команди поки складно сказати. Та й трансферне вікно ще не закрите, і «Дніпро» може купувати нових гравців.
Що стосується моєї команди, то у нас колектив став молодше, ніж раніше. Деякі гравці пішли, але ми теж збираємося ще підсилюватися.
- У чому перевага вашої команди? Що може принести завтра перемогу?
- Це секрет! Гра покаже, яка команда переможе. Думаю, що результат матчу може вирішитися на останніх хвилинах.
- Якого результату ви очікуєте?
- Складно сказати, як розвиватиметься гра. Якщо ми будемо домінувати і матч завершиться з рахунком 0:0, то я буду задоволений. Якщо «Дніпро» гратиме сильніше і виграє з рахунком 0:1, то я теж буду задоволений.
- У Лізі чемпіонів «Копенгаген» грав в одній групі з «Барселоною». Як далеко ви збираєтеся пройти в турнірі цього року?
- Ми будемо намагатися пройти якомога далі. Цього року кваліфікація для нас почалася раніше, і попався такий непростий суперник як «Дніпро». Ліга чемпіонів - дуже серйозний турнір, в якому, крім іншого, існує солідна фінансова мотивація. Ми маємо намір подарувати нашим уболівальникам якомога більше матчів у Лізі чемпіонів.