Прес-конференція наставника «Дніпра» Мирона Маркевича перед матчем третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з «Копенгагеном».
- Мироне Богдановичу, багато гравців «Дніпра» часто грали на «Олімпійському». Чи можна сказати, що команда залишить за собою перевагу власного поля, незважаючи на переніс матчу до Києва?
- Звичайно, завжди краще грати перед своїми вболівальниками, але сподіваємося, що завтра нас підтримають як кияни, так і фанати з Дніпропетровська. Багато з наших гравців грали тут за збірну України. Сподіваємося, що особливої різниці ми не відчуємо.
- У якому настрої повернувся Стрініч після зриву трансфера у «Вест Хем»?
- Ми його не заявляли. На нього завтра не розраховуємо.
- Сьогодні ви починаєте тренування о сьомій вечора, як і завтрашній матч. Чи має це зіграти якусь роль?
- Час тренування обирає суперник, бо вони - гості. Великої різниці чи проблеми в цьому не бачу.
- Кого можете виділити у складі «Копенгагена»?
- У них є хороший нападаючий і хороший лівий фланг. Команда часто грає у Лізі чемпіонів – вони в цьому плані більш досвідчені. Але ми постараємося показати гарну гру, щоб кияни і гості міста були задоволені нами.
- Тренер «Копенгагена» сказав, що його команду влаштує нічия у першому матчі. А який результат влаштує «Дніпро»?
- Я очікую, в першу чергу, гарної гри. Звісно, нам хотілося б перемогти, але все буде вирішуватися в Копенгагені.
- Спочатку УЕФА дозволила проводити матч на «Дніпро-Арені», але після того як «Копенгаген» звернувся з проханням перенести гру, УЕФА пішла їм назустріч. Це можуть бути закулісні ігри?
- Мені важко казати про якісь закулісні ігри. Ми всі знаємо, що в Дніпропетровську спокійно. Якщо суперники вирішили інакше, це їх справа.
- Мироне Богдановичу, яка ситуація з контрактом Руслана Ротаня?
- Поки що його немає в команді. Мені б хотілося, щоб він повернувся, адже Ротань – капітан, гравець хороший. Але не все залежить він тренера. Сподіваюся, що керівництво клубу та Руслан прийдуть до спільного знаменника.
- Завтрашній матч – друга спроба увійти в Лігу чемпіонів для вас. Що цей поєдинок для вас значить?
- Ліга чемпіонів – серйозне змагання, слабких команд тут немає. Звичайне, ми постараємося гарно виступити та зробимо все для того, щоб показати гарну гру. А як воно складеться – покаже час.
- Як ви готувалися до матчу з «Копенгагеном», вивчали суперника?
- «Копенгаген» зіграв два матчі в чемпіонаті – вдома та на виїзді. Першу гру закінчив внічию, а другу провів досить потужно, обіграв одного зі своїх конкурентів. Ми більше брали до уваги цю гру, яку «Копенгаген» проводив вдома. Можу сказати, що це потужна, дисциплінована команда.