- Сергій, чи буде «Дніпро» відчувати себе на НСК «Олімпійський» як вдома?
- Сподіваємося, що багато киян прийдуть на стадіон і підтримають нас. Також чекаємо уболівальників з Дніпропетровська.
- Чи знаєте когось з гравців «Копенгагена» по іменах?
- Поіменно - ні, але знаю, що «Копенгаген» - дуже хороша команда, яка часто грає у Лізі чемпіонів.