Сергій Політило: «Сподіваємось, що багато киян прийдуть на стадіон і підтримають нас»

Динамо Київ 29 Липня, 16:52 1529
Сергій Політило: «Сподіваємось, що багато киян прийдуть на стадіон і підтримають нас»    | 19-27
Півзахисник «Дніпра» Сергій Політило взяв участь у прес-конференції напередодні матчу третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів з «Копенгагеном».

- Сергій, чи буде «Дніпро» відчувати себе на НСК «Олімпійський» як вдома?

- Сподіваємося, що багато киян прийдуть на стадіон і підтримають нас. Також чекаємо уболівальників з Дніпропетровська.

- Чи знаєте когось з гравців «Копенгагена» по іменах?

- Поіменно - ні, але знаю, що «Копенгаген» - дуже хороша команда, яка часто грає у Лізі чемпіонів.