Колишній динамівець продовжить кар`єру у Польщі

Динамо Київ 29 Липня, 17:43 842
Колишній динамівець продовжить кар`єру у Польщі  | 19-27
Два українських легіонера представлені як нові гравці першолігового польського клубу.

Футбольний клуб «Стоміл» з Ольштина оголосив про підписання контракту з двома українськими гравцями. Новачками «Стоміла» стали захисник Березовський і нападник Коваль, повдомляє «football.ua».

Перший з них, 30-річний вихованець одеського футболу Віталій Березовський, у минулому сезоні виступав у складі кіровоградської Зірки (15 матчів і 1 гол у першій лізі). Також протягом своєї кар'єри він грав у різних командах одеського «Чорноморця», овідіопольському «Дністрі», одеському «Реалі», білоцерківської «Росі», тираспольських «Шерифі» і ФК «Тирасполь» з Молдови, латвійському «Вентспілсі», білоруських «Динамо» (Брест) і «Нафтані», казахстанському «Кайсарі».

Також контракт з ольштинцамі підписав вихованець київського «Динамо», 22-річний форвард Володимир Коваль. Останнім часом він грав у ФК «Севастополь». Зіграв 4 матчі за «моряків» у Прем'єр-лізі, а також забив 16 голів у 17 матчах молодіжної першості. До цього багато років грав за «Динамо-2».