Два динамівця стартували з «Говерлою» в УПЛ з нічиєї

Динамо Київ 29 Липня, 18:44 881
Два динамівця стартували з «Говерлою» в УПЛ з нічиєї  | 19-27
У першому турі чемпіонату УПЛ 2014/15 ужгородська «Говерла» вдома в присутності 2,750 глядачів зіграла внічию в західноукраїнському дербі з львівськими «Карпатами» - 2:2.

У цьому матчі взяли участь два орендованих у київського «Динамо» гравця.

Захисник Сергій Люлька (на фото) провів весь поєдинок, а в його кінцівці на полі з'явився і нападник В'ячеслав Панфілов.

Ще один орендований у нашого клубу півзахисник Віталій Каверін потрапив в заявку на матч, але так і не увійшов у гру.