Володимир Гоменюк: «В «Динамо» є проблеми, якими ми можемо скористатися»

Динамо Київ 29 Липня, 21:34 1097
Володимир Гоменюк: «В «Динамо» є проблеми, якими ми можемо скористатися»   | 19-27
Нападник харківського «Металіста» Володимир Гоменюк напередодні зустрічі з київським «Динамо» розповів про настрій всередині команди перед відповідальним матчем.

Нападник харківського «Металіста» Володимир Гоменюк напередодні зустрічі з київським «Динамо» розповів про настрій всередині команди перед відповідальним матчем.

- В якому настрої підходить до матчу команда?

- У принципі, в хорошому стані. Обіграли Зорю - нормальний настрій! Може, звичайно, десь не вистачає лідерів, які були в минулому році. Будемо готуватися до суперника.

- Як оціниш свою форму? Чи є особлива мотивація на цього суперника як у вашого друга - Сашка Ковпака, який забивав всім клубам крім київського «Динамо»?

- Будемо старатися, і я в тому числі - віддамо всі сили на полі, а там будемо дивитися після фінального свистка ...

- Що можете сказати про нинішнє «Динамо», які зміни видно і чого варто побоюватися?

- Видно, що вони поміняли трохи гру, почали робити ставку на українських виконавців. Тому буде самовіддача інша, не така як у легіонерів. Все одно у них є свої проблеми, якими ми можемо скористатися.

- Ваші прогнози на гру?

- Нічого не можу спрогнозувати. Буде повний стадіон, буде хороша боротьба.

Ілля Шинкаренко, UA-portal