Нападник харківського «Металіста» Володимир Гоменюк напередодні зустрічі з київським «Динамо» розповів про настрій всередині команди перед відповідальним матчем.
- В якому настрої підходить до матчу команда?
- У принципі, в хорошому стані. Обіграли Зорю - нормальний настрій! Може, звичайно, десь не вистачає лідерів, які були в минулому році. Будемо готуватися до суперника.
- Як оціниш свою форму? Чи є особлива мотивація на цього суперника як у вашого друга - Сашка Ковпака, який забивав всім клубам крім київського «Динамо»?
- Будемо старатися, і я в тому числі - віддамо всі сили на полі, а там будемо дивитися після фінального свистка ...
- Що можете сказати про нинішнє «Динамо», які зміни видно і чого варто побоюватися?
- Видно, що вони поміняли трохи гру, почали робити ставку на українських виконавців. Тому буде самовіддача інша, не така як у легіонерів. Все одно у них є свої проблеми, якими ми можемо скористатися.
- Ваші прогнози на гру?
- Нічого не можу спрогнозувати. Буде повний стадіон, буде хороша боротьба.
Ілля Шинкаренко, UA-portal