«Клуб проблемний. З боргами. Максимум, на що може розраховувати Артем, - 10 тисяч євро на місяць», - цитує Станоєвича sport.segodnya.ua.
Нагадаємо, в «Динамо» у Артема, за неофіційними даними, було 1,5 млн євро на рік, в «Газіантепспорі» - 800 тисяч.
Повідомлення про перехід Мілі в «Хайдук» викликало бурхливу реакцію місцевих фанів. Під повідомленням про трансфер на сайті видання Vecernji list красуються коментарі, які навряд чи сподобаються Артему: «Вони там з глузду з'їхали в клубі? У «Хайдука» борги більше 100 млн кун (12 млн євро), а тут підписали гравця, якому потрібно платити високу зарплату. А заграє він взагалі?»,"Він алкоголік або сомельє?"- тощо. Напевно, вісті про загули Мілевського докотилися і до Балкан. Однак на тому ж сайті Vecernji list провели голосування. Майже половина вважає, що Артем - відмінне посилення для «Хайдука». А 20% впевнені в тому, що це поганий хід керівництва.
До речі, в «Хайдуці» вже виступає виходець з колишнього СРСР - конкуренцію Мілі в атаці складе узбек Темурходжа Абдухоліков.
Люлька Олег, Андрій Танасюк...