Отож, нагадаємо, що матчі київського «Динамо», «Дніпра», «Карпат», «Волині» та «Чорноморця» транслюватиме телеканал 2+2.
Матчі решти клубів, а саме: «Шахтаря», «Металіста», «Ворскли», «Говерли», «Іллічівеця», «Зорі», «Металурга» Д, «Металурга» З, «Олімпіка» показуватиме група телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2».
У випадку матчів суміжних команд з двох груп транслюватиме сторона, котра приймає матч, тобто матч «Динамо» - «Шахтар» транслюватиме 2+2, а «Шахтар» - «Динамо», відповідно, «Футбол 1» чи «Футбол 2».
Також, варто зазначити, що деякі окремі матчі можуть транслюватися по 1+1 або ТК «Україна».
