Кримські клуби знову не прийняли до складу чемпіонату Росії

Футбол України 30 Липня, 11:07 712
Кримські клуби знову не прийняли до складу чемпіонату Росії    | 19-27
Окупанти збираються радитися з босом ФІФА

Виконком Російського футбольного союзу не зміг прийняти рішення з виступу клубів з окупованого Криму і Севастополя в структурі російського футболу, заявив журналістам член виконкому РФС Сергій Степашин, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на «Р-Спорт»

На початку червня з'ясувалося, що в змаганнях під егідою РФС збираються брати участь не «Таврія» і «Севастополь», а новостворені клуби, зареєстровані вже за російським законодавством. Ними стали СКЧФ (Спортивний клуб Чорноморського флоту, Севастополь), СКІФ (Сімферополь), ФК «Жемчужина» (Ялта), ФК «Океан» (Керч) і ФК «Ахтіар» (Севастополь). СКЧФ замінив «Севастополь», а СКІФ - «Таврію».

«Я думаю, що завтра відбудеться голосування. Єдине прохання до міністра спорту Віталія Мутко, зараз я йому буду дзвонити, щоб він зв'язався ще раз з главою ФІФА Йозефом Блаттером і повідомив, що ми будемо приймати таке рішення. Крим - це наша територія, але Україна, на жаль, не йде на контакт», - сказав Степашин.