Післяматчева прес-конференція головного тренера «Копенгагена»

Динамо Київ 30 Липня, 19:00 1941
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Копенгагена»   | 19-27
Перед початком прес-конференції головного тренера ФК «Копенгаген» прес-аташе команди зробив заяву про інцидент, що стався перед початком другого тайму матчу з «Дніпром».

- Уболівальники «Копенгагена» були атаковані українськими фанатами, їм довелося вискочити на поле, щоб сховатися в безпечному місці. Ми розглядаємо цей інцидент дуже серйозно і збираємося подати офіційну скаргу в УЄФА. До закінчення офіційного розслідування ФК «Копенгаген» більше не коментуватиме цей епізод, тому просимо не задавати питання про нього ні тренеру, ні гравцям команди.

Після цього на запитання журналістів відповів наставник «Копенгагена» Столі Сольбаккен.

- Хотілося б вибачитися за інцидент з фанатами. Для нас самих стало несподіванкою, що наші фани стануть нападати на європейських вболівальників. А що стосується гри - чи задоволені ви діями своїх футболістів або очікували від них більшого?

- У нас дуже молода команда цього року, так я цілком задоволений грою своїх підопічних, крім останніх 15 хвилин першого тайму, коли «Дніпро» притиснув нас до своїх воріт і створив кілька гольових моментів. В цілому я задоволений тим, як ми провели гру, але нам належить матч-відповідь, і шанси залишаються 50/50.

- Напередодні гри ви сказали, що «Копенгаген» влаштує рахунок 0:0. Чого не вистачило вашій команді сьогодні?

- Ми повинні були більше атакувати, але при цьому не забувати і про захист, адже «Дніпро» - сильна команда, яка може скористатися нашими помилками. У матчі-відповіді ми намагатимемося діяти більш агресивно. Через тиждень побачимо, що з цього вийде.

- З того, що ви сказали, випливає, що «Копенгаген» гратиме на оборону і в матчі-відповіді. Будете тренувати 11-метрові?

- Хороше питання! (Посміхається) У нас багато гравців можуть пробивати 11-метрові, але особливого сенсу відпрацьовувати пенальті немає, адже після закінчення основного і додаткового часу будь-якого з гравців може підвести психологія і він може не забити.