Післяматчева прес-конференція Мирона Маркевича

Динамо Київ 30 Липня, 19:08 1049
Післяматчева прес-конференція Мирона Маркевича    | 19-27
Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич на прес-конференции після матчу проти «Копенгагена» пожалівся на кадрові проблеми своєї команди.

Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич на пресс-конференції після матчу проти «Копенгагена» пожалівся на кадрові проблеми своєї команди.

- Мироне Богдановичу, перший млинець вийшов глевким чи таким, яким ви його очікували? За рахунок чого «Дніпро» збирається посилити свою гру у другому матчі?

- Звичайно, хотілося б сьогодні виграти, але ми відчували, що суперник закриється і не буде давати нам грати. Попереду ще є другий матч. Як нам посилити гру? Побачимо, будемо думати. Нам трохи не вистачає резерву для посилення гри, але треба виходити з ситуації, для чого ми будемо робити все можливе.

- Було помітно, що команда не бігла, особливо наприкінці зустрічі…

 -Матеус вийшов на уколах, у нього болить спина. Ми награвали абсолютно інший склад, із Ротанем і Стрінічем, але нам довелося все перебудувати. Коли крайні захисники мало підключаються до атаки, важко розраховувати на успіх. Федецький грав не на своїй позиції, крім цього є ще багато причин. Але команда старалася, територіальна перевага була на нашому боці.