«Ми зараз розбираємося, що там сталося. Ще вдень був конфлікт на грунті тієї політичної ситуації, яка відбувається в країні. Увечері був вивішений прапор чи то сусідньої держави, яка знаходиться з боку Донецька, чи то президента цієї країни, тому там сталася бійка».
«Зрозуміло, що це не прикрашає нас як фанатів, і це неправильно. Але все це було зроблено на політиці. Це абсолютно нас не прикрашає, і я прошу вибачення у всіх, але, повторюся, що це була якась провокація», - з’явилось інтерв'ю представника ультрас на офіційній сторінці клубу Вконтакті.