Артем Федецький: «У перерві біля поля ринг ставили, мав бути боксерський бій між фанатами»

Динамо Київ 30 Липня, 20:32 1466
Артем Федецький: «У перерві біля поля ринг ставили, мав бути боксерський бій між фанатами»  | 19-27
Після матчу «Дніпро» - «Копенгаген» Артем Федецький дав ексклюзивне інтерв’ю журналістам сайту «1927.com.ua».

Після матчу «Дніпро» - «Копенгаген» Артем Федецький дав ексклюзивне інтерв’ю «1927.com.ua».

- Декілька слів по матчу?

- Температура - 29, дві команд грали, 0:0 - рахунок.

- Чи задовольнив такий результат команду?

- На половину. Не пропустили, шкода, що не забили, моменти були.

- Чи бачили ви, що відбулося у перерві між фанатами і наскільки це вплинуло на психологічний стан гравців?

- Наскільки я бачив, у перерві біля поля ринг ставили, мав бути боксерський бій між фанатами «Копенгагена» і фанатами «Дніпра» (сміється).

Якщо чесно, ми були в роздягальні, уваги на це не звертали, а просто готувалися до другої половини от і все.

- Тобто те, що вас спочатку вивели на другий тайм, а потім завели знову у під трибунне приміщення, не вплинуло на психологічний стан якийсь?

- Як під конвоєм нас вивели, так під конвоєм і завели, щоб нас ніхто не вкрав (сміється). Не вплинуло абсолютно.

- Наскільки в сьогоднішньому матчі не вистачало Зозулі, адже не забили?

- Звичайно Роми не вистачало, Рома хороший гравець. Подивимось, дай Бог ми зіграємо вдало у другому матчі відповіді і Зозуля нам обов’язково допоможе у наступному матчі.

Спілкувався - Тарас Панченко