Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Київське «Динамо» зобов"язане бути в групі!»

Динамо Київ 10 Серпня, 11:18 975
Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Київське «Динамо» зобовязане бути в групі!» | 19-27
Форвард «біло-синіх» Андрій Ярмоленко так прокоментував результат жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи.

Форвард «біло-синіх» Андрій Ярмоленко так прокоментував результат жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи, згідно з яким у суперники йому і його партнерам дістався казахстанський ФК «Актобе»:

- Ми повинні вигравати іпроходити даліЯ це говорив до жеребкуванняповторю і після нього. Київське «Динамо» зобов'язане бути в групі! Всякоманда тієї ж думкиДодати мені більше нічого- цитує Ярмоленка www.uefa.com