Колишній технічний директор ФФУ прокоментував MatchDay інцидент, що стався в матчі третього раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів «Дніпро» - «Копенгаген».
«Для того, щоб говорити, яким може бути покарання для «Дніпра» - потрібно повністю володіти ситуацією, - сказав Віхров. «Я чув, що зіткнення між уболівальниками були ще до гри - цей факт УЄФА також буде враховувати».
«Чи мала місце провокація з боку приїжджих уболівальників? Мені складно сказати, що там було. Але реакція прихильників «Дніпра» була неадекватною - їхні дії призвели до того, що вболівальники «Копенгагена» перед початком другого тайму вибігли в технічну зону і на поле. Звичайно, це не могло залишитися осторонь для делегата УЄФА, який і прийняв рішення відвести команди з поля».
«Повинен сказати - добре, що безлади припинилися вчасно. Інакше делегат УЄФА міг прийняти рішення про скасування гри. Такі прецеденти трапляються досить часто: якщо є якась загроза - матч відміняється».
«Тепер про найголовніше - про те, яке покарання понесе український клуб. Те, що реакція УЄФА буде - це сто відсотків. В будь-якому випадку «Дніпро» буде серйозно оштрафований. Але можуть бути застосовані й інші санкції, починаючи від заборони проводити домашні матчі у присутності глядачів і до дискваліфікації з єврокубків. Хочеться сподіватися, що до цього не дійде, але нічого виключати не можна».
«Чи може ця ситуація позначитися на інших українських клубах? Раніше, напевно, ні. Але зараз, зважаючи на непросту ситуацію в нашій країні, епізод у матчі «Дніпро» - «Копенгаген» може бути негативно використаний іншими суперниками наших клубів. Мовляв, небезпечно не тільки на Сході України, а й у містах, в яких УЄФА дозволив проводити єврокубкові матчі», - додав Віхров.