Їдемо до Харкова за перемогою!

Динамо Київ 31 Липня, 13:51 842
Їдемо до Харкова за перемогою!  | 19-27
Шановні вболівальники! 2 серпня в Харкові відбудеться матч 2-го туру УПЛ «Металіст» - «Динамо» (початок о 17:00). Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх уболівальників підтримати команду у важливому матчі в Харкові!

Шановні вболівальники!

2 серпня в Харкові відбудеться матч 2-го туру УПЛ «Металіст» - «Динамо» (початок о 17:00).

Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх уболівальників підтримати команду у важливому матчі в Харкові!

Для шанувальників футболу, які бажають підтримати київське «Динамо» на стадіоні «Металіст», буде виділено 30 сектор (на фото внизу – план-схема стадіону «Металіст»).

Квитки для шанувальників «біло-синіх» (місткість сектора 900 чоловік) будуть безкоштовно видаватись у день гри з 15:00 до 17:00 при вході до сектору. При собі необхідно мати динамівську атрибутику.

Телефон контактної особи ФК «Динамо» Київ: +38 093 1916077 (Анатолій Григорович).

Їдемо до Харкова за перемогою!