«Динамо» - «Ворскла» - наші оцінки

Динамо Київ 31 Липня, 16:12 1129
  «Динамо» - «Ворскла» - наші оцінки      | 19-27
У неділю, 27-го липня відбувся матч 1-го туру української Прем’єр-ліги, у якому київське «Динамо» приймало на своєму полі полтавську «Ворсклу».

У неділю, 27-го липня, відбувся матч 1-го туру української Прем’єр-ліги, у якому київське «Динамо» приймало на своєму полі полтавську «Ворсклу». Гра закінчилась перемогою киян – 1:0. Обміркувавши всі перипетії матчу, витримавши паузу, переглянувши декілька разів звітне відео, 1927.com.ua представляє до вашої уваги аналітичну статтю з персональними оцінками дійових осіб даного футбольного дійства. Оцінювати будемо за вже звичною для постійних читачів нашого сайту 10-ти бальною шкалою.

Олександр Шовковський: для СаШо цей сезон уже 22-ий у його кар’єрі. І «el capitan» (ісп- капітан) «Динамо» зумів розпочати його на мажорній ноті, відстоявши звітний матч «на нуль». Але, заради справедливості, варто зазначити, що моментів біля воріт динамівців полтавчани створили зовсім мало. Але головне завдання воротаря – зберігати ворота у недоторканості, що й зумів зробити найдосвідченіший голкіпер киян. Отже, зі своїм завданням на матч СаШо впорався «на всі сто», але зважаючи на відсутність можливостей проявити себе, ми не можемо поставити йому максимальну оцінку. Його оцінка - 8 балів.

Євген Макаренко: звітний матч Євген провів доволі неоднозначно. З одного боку, він часто-густо помилявся у захисних діях, особливо у першому таймі, а з іншого – чудово підключався до атак, чудово взаємодіючи на фланзі з Олегом Гусєвим та Романом Безусом, при зміщеннях в центр. Але було помітно, що в першому таймі майже всі атаки проходили саме через його лівий фланг. Зважаючи на не найкращу гру у захисті, але непогані атакувальні дії, його оцінка - 6 балів.

Александар Драговіч та Даніло Сілва: Для дуету «центрбеків» цей матч видався одним із найкращих за останній час. У звітному поєдинку ми нарешті побачили по-справжньому налагоджену гру у обороні. Те, що полтавчани не мали серйозних нагод біля воріт суперника, – їхня заслуга. А запорукою такої впевненості багато в чому стала чудова гра «центрбека» киян Александара Драговіча. Австрієць відіграв свій найкращий матч у футболці киян, чим трохи зупинив хвилю критики, яка була адресована йому останнім часом. Не відстає від партнера по захисту і бразилець Даніло Сілва, який потроху звикає до нової позиції. Загальна оцінка центральних захисників «Динамо» - 8,5 балів.

Домагой Віда: помітно, що на своїй рідній позиції правого захисника, а у своїй попередній команді хорват грав саме там, Домагой почувається значно впевненіше, аніж у центрі оборони. В першому таймі він чудово взаємодіяв із Владиславом Калітвінцевим. Було помітно, що в першому таймі «Динамо» атакувало саме через правий фланг - фланг Віди та Калітвінцева. Хорват дуже активно підтримував атаку,і на відміну від того ж матчу із «Шахтарем» не втрачав позицію у захисті. Варто зазначити, що в другому таймі ми побачили епізод прояву супер-тотального футболу, коли Домагой вийшов віч-на-віч із воротарем суперника, але, на жаль, останньому вдалось парирувати удар хорвата. Його оцінка за цей матч – 8,75 бала.

Сергій Рибалка: у звітному матчі, як і в поєдинку проти «Шахтаря», у діях Сергія була присутня певна невпевненість, але також було помітно, що він дуже старався, але у нього, на превеликий жаль, нічого не виходило, адже Сергій Ребров награвав його на незвичній для українця позиції опорного півзахисника-руйнівника. За задумом Сергія Реброва, він «підстрахував» флангових захисників, коли ті атакували, часто виконував роль відтягнутого плеймейкера і розпочинав атаки довгими пасами, переважно спрямованими на фланг. Але, доволі часто , «підстраховуючи» захисників він «обрізався» і помилявся при передачах. Все ж, варто зазначити, що цей гравець має доволі високий кредит довіри Сергія Реброва, адже той навіть після великої кількості помилок молодого гравця у матчі з «Шахтарем» випустив його на поле, і дав відіграти весь матч. Напевно, що ця довіра нікуди не зникне, і ми будемо бачити цього гравця ще багато разів у цьому сезоні, і він додаватиме від матчу до матчу. Але, поки українець зіграв не дуже виразний матч - його оцінка – 6,5 балів.

Олег Гусєв: у звітному матчіОлег Анатолійович (так його величають партнери по команді) особливо не виділився. Він непогано взаємодіяв із Євгеном Макаренко, та мав декілька моментів. Але цього замало, щоб Олег міг занести цей матч собі в актив. Його оцінка – 6,5 бала.

Юнес Беланда: марокканець також нічим особливим не запам’ятався. Так, у нього була ударна п’ятнадцятихвилинка, але для такого гравця 15-ть хвилин якісної гри – це замало. А впродовж інших 75-ти хвилин гри він відзначався лиш неточними передачами та непотрібними порушеннями правил. Його оцінка – 7 балів.

Роман Безус: Роман, знову ж таки,на мою чисто суб’єктивну думку, він став найкращим гравцем матчу. Навіть не враховуючи гол, який він забив у ворота суперника. Роман був дуже корисний для команди, і виконував широкий спектр дій на футбольному полі: віддавав хороші, точні паси на партнерів, відбирав м’ячі, не цурався робити підкати. Також було помітно, що українець часто-густо допомагає партнерам на фланзі. Можна сказати, що він просто «вигриз» для «Динамо» центр поля, і у цьому контексті йому сповна вдалось замінити травмованого Дениса Гармаша. Ще можна виділити факт, що екс-полтавчанин не святкував гол у ворота своєї «альма матер». Що ж, будемо сподіватись, що Роман на цьому не зупиниться, і продовжить додавати й надалі. А зараз його оцінка майже максимальна – 9,5 із 10-ти балів.

Владислав Калітвінцев: цей молодий гравець не перестає дивувати футбольну громаду тим, що додає із матчу в матч, і розвивається просто таки семимильними кроками. Здавалося, що після важкого матчу за Суперкубок із «Шахтарем», в якому він був одним із найкращих у складі киян, у нього буде певний ігровий спад через втому, моральний тиск, і так далі… Але цього не сталося, Влад витримав і знову продемонстрував дуже високу якість гри, ставши одним із найкращих у складі киян у звітному матчі. Оцінка – 9 балів.

Артем Кравець Цьогорічна ситуація в «Динамо» є подібною до минулорічної в «Металісті». З різних причин не можуть грати основні форварди і місце в основі отримує резервний нападник, який до цього не мав достатньої ігрової практики на високому рівні. У «Металіста» це був Володимир Гоменюк, у «Динамо» ж це Артем Кравець. Артем у звітному матчі дуже старався, проте це не принесло бажаного результату. Напевно, якщо йому довіряти і він зіграє ще хоча б три-чотири матчі в основі , то розпочне стабільно забивати. Він має абсолютно всі потрібні якості для цього. А поки, зважаючи на старання, його оцінка – 7 балів.

Із гравців, які вийшли на заміну, запам’ятатися встиг лиш Бенуа Тремулінас, який ніби голосом Термінатора з однойменного фільму сказав Євгенові Макаренку: «Мені потрібне твоє місце в основі». Все це звісно, жарти, але Бенуа цим матчем дійсно серйозно заявив про свої амбіції на місце в основному складі київського клубу. Варто зазначити, що француз вийшов на доволі незвичну для себе позицію – лівого захисника і зіграв там доволі непогано. Можливо, Сергію Реброву варто спробувати його на цій позиції, адже так на Бенуа не тисне відповідальність за оборонні дії команди. Це дозволить Тремулінасу, який має чудове бачення поля, грати такого собі «вільного художника». Проте, це вже вибір для тренерського штабу київського «Динамо».

Тарас Панченко