Факундо Бертольо: «Мені не терпиться піти»

Динамо Київ 31 Липня, 16:29 1014
Факундо Бертольо: «Мені не терпиться піти»    | 19-27
Аргентинський півзахисник «Динамо» Факундо Бертольо в інтерв’ю іноземним ЗМІ розпоів про ситуацію в Україні, в клубі та висловив бажання щонайшвидше покинути «біло-синіх».

«Легіонери дещо стурбовані, а українці поводять себе спокійно. Ми обговорюємо те, що робити, адже ніхто не знає, що буде далі в Україні. В Києві я сам - моя сім'я залишилася в Аргентині. Зараз я повернувся до Києва після оренди в «Евіані», але не шукаю собі квартиру, так як не знаю, чи залишуся тут. Наразі, мій агент веде переговори з трьома аргентинськими клубами.

Мені не терпиться піти. «Динамо» купило мене кілька років тому, але з тих пір я вже встиг пограти на правах оренди в Бразилії і Франції. Президент «Динамо» пообіцяв, що в Києві нічого страшного не трапиться. Проте, чесно кажучи, все одно є речі, що мене хвилюють. Знаю, що по країні ми тепер будемо пересуватися на автобусі».