Екс-динамівець Олександр Алієв відтепер офіційно є гравцем махачкалінського «Анжі», - про це інформує сайт клубу.
Як і повідомлялося раніше, угоду розраховано до кінця сезону і є можливість продовження співпраці ще на рік.
Олександр вже приєднався до команди та взяв участь у двох тренуваннях і одному теоретичному занятті.
Нагадаємо, Алієв у другій частині сезону-2013/2014 провів за «Анжі» у двох турнірах - чемпіонаті країни і в Лізі Європи - в цілому 11 матчів, в яких забив один м'яч.