Післяматчева прес-конференція головного тренера «Мольде»

Динамо Київ 31 Липня, 19:49 930
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Мольде»      | 19-27
Після матчу проти «Зорі» головний тренер «Мольде» Тор-Оле Скуллеруд дав оцінку сьогоднішній грі.

Після матчу проти луганської «Зорі» (1-1) головний тренер «Мольде» Тор-Оле Скуллеруд дав оцінку сьогоднішній грі.

«Безумовно, ми дуже щасливі, що забили гол на 85 хвилині, це був дуже важливий гол для нас. Якщо взагалі подивитися на гру, то нічия влаштувала обидві команди. Я дуже задоволений першим таймом, тому що вважаю, що ми контролювали все в першій половині. Коли «Зоря» забила перший гол у другому таймі, пішли заміни, це додало нам сил і результат як ви бачите».