Післяматчева прес-конференція головного тренера «Зорі»

Динамо Київ 31 Липня, 20:28 862
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Зорі»     | 19-27
Після матчу «Зоря» - «Мольде» (1-1) Юрій Вернидуб відповів на запитання журналістів.

Хороша гра, те що я говорив вчора, команда досить хорошого рівня. Звичайно прикро пропускати в кінці. Але шанси є, все одно ще є одна гра в Мольде. Намагатимемося не здатися без бою.

Нам бракує атакуючого футболіста. Багато молоді, що вони можуть, то ми з них вижимаємо. Я вдячний всім хлопцям за ставлення, за бажання. Вони старалися, билися.Сподіваюся, з Божою допомогою виберемося. Нас через 2 дні чекає гра тут, у Києві, головне завдання - відновити гравців.

- Які причини у зміні воротарської лінії?

- Звинувачувати лише воротаря, я ніколи такого не робив і винити не буду. Пропущений м'яч - провина всієї команди. Складно сказати з приводу гола. Удар з відскоком, захисники не підстрахували. Шукати причини і когось звинувачувати, не в моїх правилах. Забили - всі разом, пропустили - всім разом. І виходити з цього становища, також будемо всі разом.

Я задоволений грою Сантіні, в нього майже не було помилок. Цей гол – це справа випадку, таким є футбол.

- Худзік на позиції плеймейкера – експеримент, або крайність не від хорошого життя?

- Це позиція Паші ще з часу коли він грав у «Оболоні». Він і під нападником грав, і, навіть нападника.

На даний момент, в нас така ситуація, що немає гравців. Коли були Даніла, Болі – то буде одне, а зараз треба виходити з ситуації. Зараз ми підписали вже нападника, який може зіграти і справа, і у центральній зоні, тому проблем у цьому нема. Я вважаю, що кожен футболіст має виходити на поле та грати на тій позиції, на якій його ставить тренер.

Де ще давати шанс молоді, якщо не в таких іграх. Мені дуже хочеться, щоб вони відчули це та ставали скоріше чоловіками і допомагали команді в чемпіонаті і в усіх турнірах, які в нас є.

- Чи розраховуєте ви на нового футболіста у грі-відповіді?

- За регламентом гравець заявляється тільки по закінченню раунду, після двох ігор, тому там ми будемо також грати з футболістами, які в нас зараз є.