- Чи задоволені ви результатом?
- Звичайно, хотілось би не пропустити гол. Але так вийшло, в принципі нічого страшного.
- Як вам підтримка у Києві?
- Підтримка просто супер. Було видно, що підтримували команду. Все супер
- Які шанси у команди на вихід в наступний раунд, коли вона пропустила гол вдома?
- Звичайно, потрібно забивати на виїзді гол. Але як і перед цією грою – 50 на 50
- Сталось таке, що команді не вистачило концентрації, здається і євро кубкового досвіду. Це так?
- В принципі так. Це все приходить з досвідом.
- Щось тренер сказав після матчу?
- Він казав, що треба відновитись перед наступною грою.