Клейтон Шав’єр: «Гратимемо лише на перемогу»

Динамо Київ 1 Серпня, 05:22 1316
Клейтон Шав’єр: «Гратимемо лише на перемогу»  | 19-27
Півзахисник харківського «Металіста» Клейтон Шав’єр розповів «Металіст ТБ» про підготовку до матчу другого туру УПЛ проти київського «Динамо».

Півзахисник харківського «Металіста» Клейтон Шав’єр розповів «Металіст ТБ» про підготовку до матчу другого туру УПЛ проти київського «Динамо».

«У нас був тиждень, щоб підготуватись до чергового та дуже важливого матчу чемпіонату. Так званому «класико» - «Металіст» - «Динамо». Дуже добре,що цей матч ми проведемо вдома. Звичайно, в суботу гратимемо лише на перемогу.

У команди випав непростий графік на початок сезону – матч з «Динамо», потім – з «Шахтарем». Але ми не збираємось жалітись – всі старанно готуються до цих поєдинків.

Ми, як завжди, розраховуємо на наших вболівальників - і вдома, і на виїзді вони нас підтримують і це не секрет, що без них нам було б дуже складно».