Артем Кравець: «При Реброві футболістам, грубо кажучи, стало легше дихати»

Динамо Київ 1 Серпня, 06:15 1901
Артем Кравець: «При Реброві футболістам, грубо кажучи, стало легше дихати»   | 19-27
Форвард «Динамо», який не має напередодні матчу з «Металістом» прямих конкурентів по позиції в столичній команді, серед іншого розповів в інтерв'ю кореспонденту «СЕ» в Україні» Дмитру Ільченко про відмінності між Сергієм Ребровим і Олегом Блохіним, а також методами їхньої роботи.

Форвард «Динамо», який не має напередодні матчу з «Металістом» прямих конкурентів по позиції в столичній команді, серед іншого розповів в інтерв'ю кореспонденту «СЕ» в Україні» Дмитру Ільченко про відмінності між Сергієм Ребровим і Олегом Блохіним, а також методами їхньої роботи:

- Насамперед, Ребров молодше: у першій команді «Динамо» я колись застав його не тільки як тренера, але і як гравця. Він не встиг забути психологію футболістів і точно знає, що їм потрібно. Його поради на тренуваннях і підказки в ході гри зазвичай гранично точні. А як відіб'ються зміни на результаті - покаже час.

- Змінився, як я розумію, не тільки мікроклімат, в центрі якого знаходиться наставник, а й тактика, і тренувальний процес...

- Тренування дійсно змінилися. І тут погоджуся з Даніло Сілвою: футболістам, грубо кажучи, стало легше дихати, немає більше зайвої напруги, тиску. Але в той же час є вимоги, які повинен виконувати кожен футболіст окремо і команда в цілому.