Про це виданню «Вести» сказав генеральний директор гірників Сергій Палкін.
«Жодних пропозицій продати Косту і Тейшейру за 65 мільйонів євро до мене не надходило, - каже він. - Якщо ж говорити про можливий трансфер цих футболістів, то тут повинно йтися, швидше, про суму в 100 мільйонів євро».
При цьому гендиректор донеччан зазначив, що у контракті гравців прописана сума відступних у 50 млн євро за кожного.
Раніше Сергій Палкін повідомляв, що до команди повернулися всі втікачі, які залишили команду після товариського матчу з «Ліоном». Серед них були також Тейшейра з Костою.