Екс-нападник київського «Динамо» Олег Саленко вважає, що у киян зараз є всі шанси, щоб взяти у «Металіста» реванш за поразку 0: 3 в минулому сезоні.
- Поки ще всі команди сирі. Хтось без провідних гравців, хтось не увійшов в сезон після періоду підготовки. Тому важко робити прогнози. На цьому етапі можна награвати свою молодь, але, щоб вона при цьому повністю відпрацьовувала усі аванси. Дуже серйозна перебудова йде у «Металіста», це вже не та команда, що в минулому чемпіонаті. «Динамо» потрібно цим скористатися, щоб набрати очки. Цей матч буде дуже показовим. В таких протистояннях потрібно перемагати не дивлячись ні на що. Якщо кияни хочуть претендувати на щось серйозне, їм у перших турах не можна втрачати очки, - цитують Саленко «Вести».