ФК «БАТЕ» висловив співчуття у зв'язку з несподіваною смертю відомого білоруського півзахисника Валентина Белькевича, повідомляє офіційний сайт білоруського клубу.
«Неможливо описати словами, наскільки важливу роль зіграв в суверенному білоруському футболі цей блискучий плеймейкер. З ним у складі, національна команда робила перші кроки у відбіркових турнірах чемпіонатів Світу та Європи, з ним було непереможним мінське «Динамо», за нього вся Білорусь вболівала, коли в Лізі чемпіонів трощило європейських грандів інше «Динамо» - київське.
За свою кар'єру Валік, як ласкаво називали його вболівальники, чотири рази виграв чемпіонат Білорусії, двічі піднімав над головою Кубок країни, сім разів перемагав у першості України (у тому числі - і в якості капітана київського «Динамо), шість разів завойовував Кубок України і мав багато індивідуальних нагород і досягнень.
Однак сухі зведення про досягнення цього блискучого футболіста не може передати того захоплення, яке викликала його гра. Це був виконавець рідкісного, естетичного обдарування - тонкий, феноменально бачить поле, вміє віддати дотепну передачу, розігнати атаку, пробити самотужки...
Белькевич став кумиром кількох поколінь білоруських хлопчаків. В його гру неможливо було не закохатися. Він був справжнім художником, які перетворюють будь-який матч, будь-який ігровий момент на витвір мистецтва. «Наш Валік» був людиною, на якого ходили трибуни.
Він був першою футбольною зіркою Незалежної Білорусії. А в житті залишався скромною людиною, яка не любить зайвої уваги до себе і рідко погоджувався на інтерв'ю.
Футбольний клуб «БАТЕ» приносить найглибші співчуття усім близьким Валентина і любителям білоруського футболу з приводу цієї непоправної втрати. ВалІк назавжди залишиться в наших серцях...» - йдеться в повідомленні «БАТЕ».
«БАТЕ»: «Валентин Белькевич став кумиром кількох поколінь білоруських хлопчаків»
ФК «БАТЕ» висловив співчуття у зв'язку з несподіваною смертю відомого білоруського півзахисника Валентина Белькевича, повідомляє офіційний сайт білоруського клубу.