, повідомляє газета «Сегодня».
Футболісти, тренери та персонал київського «Динамо» відправляться сьогодні до Харкова на матч 2-го туру чемпіонату України проти «Металіста» дещо незвичним чином, повідомляє газета «Команда».
Традиційно команді для трансферу буде виділено літак. Ті ж з футболістів, які, з відомих причин, не побажають перебазуватися з одного міста в інше всього за годину, зможуть зробити це наземним способом, на клубному автобусі.
Поєдинок «Металіста» і «Динамо» відбудеться 2 серпня на стадіоні «Металіст». Початок матчу о 17:30.