Футболісти «Динамо», які побоялися летіти до Харкова, відправляться туди на автобусі

Динамо Київ 1 Серпня, 14:52 1488
Футболісти «Динамо», які побоялися летіти до Харкова, відправляться туди на автобусі       | 19-27
Кияни приїдуть на матч 2-го туру проти «Металіста» двома групами

, повідомляє газета «Сегодня».

Футболісти, тренери та персонал київського «Динамо» відправляться сьогодні до Харкова на матч 2-го туру чемпіонату України проти «Металіста» дещо незвичним чином, повідомляє газета «Команда».

Традиційно команді для трансферу буде виділено літак. Ті ж з футболістів, які, з відомих причин, не побажають перебазуватися з одного міста в інше всього за годину, зможуть зробити це наземним способом, на клубному автобусі.

Поєдинок «Металіста» і «Динамо» відбудеться 2 серпня на стадіоні «Металіст». Початок матчу о 17:30.