Луческу виграв суд в бабусі?

Футбол України 1 Серпня, 19:21 1008
Луческу виграв суд в бабусі?   | 19-27
Як повідомляють румунські ЗМІ, Мірча Луческу виграв суд і тепер може виселити мешканців будинку, який він придбав ще в 2007 році за 1 млн. доларів.

У 2007 році Мірча Луческу і його дружина купили у себе на батьківщині будинок в 500 кв. м. Дружина хотіла зайнятися ресторанним бізнесом.

«Я купив будинок в рамках закону. Там моя земля і мій будинок. Але всі сім років я не можу туди потрапити», - цитує Містера «shahta.org».
За словами журналістів в будинку проживають звичайні люди. Так, одна літня жінка прокоментувала ситуацію.

«Були спроби виселити нас. Приїжджав навіть сам Луческу», - розповіла жінка.
Луческу дуже засмучений, тому що витратив велику суму грошей і не може розпоряджатися майном.

«Я давав їм по 15 тис. євро за кв. м., але вони відмовилися. Вони вимагали нечувані суми. Я постійно пропонував їм гроші. Ми купили законно, але я був обманутий. Я хочу допомогти цим людям. Проблема в тому, що ніхто більше не хоче », - розповів Луческу