Київський динамівець Олесій Шевченко перейшов на правах оренди в один з клубів української Прем'єр-ліги.
Голкіпер Олексій Шевченко, який половину минулого сезону відіграв за «Говерлу», перебрався в донецький «Олімпік». Згідно з офіційною заявкою на сайті ФПЛ, Олексій виступатиме за донеччан під номером 33.
Раніше повідомлялось, що Віталій Ягодінскіс тепер виступатиме За «Говерлу». Він вже заявлений за команду під номером 20.