Ігор Харатін: «Гра для нас була переможна»

Динамо Київ 2 Серпня, 08:03 935
Ігор Харатін: «Гра для нас була переможна»  | 19-27
Півзахисник молодіжного складу «Динамо» прокоментував гру проти «Металіста».

- Ігоре, яким ти запам'ятав Валентина Белькевича і яким запам'ятала його команда?

- Валентин Миколайович був відмінним тренером. Ми багато чого в нього навчився. Коли ми дізналися про те, що трапилося, ми, звичайно, були в сильному шоці. Ніхто навіть не міг передбачити, що таке може трапитися – зовсім нещодавно він нас тренував, і раптом його просто не стало...

Сьогодні ми намагалися виграти для нього, але, на жаль, не вийшло...

- Чого сьогодні не вистачило, аби здобути перемогу?

- Ми намагалися грати в хороший футбол. Моментами у нас все виходило, моментами – ні, але, в принципі, наша гра змінюється на краще. Сподіваюся, у наступній грі ми покажемо кращий футбол і виграємо.

- Чи вистачило тобі часу, аби відновитися після юнацького Євро-2014 і психологічно переключитися на клубні справи?

- Так, все нормально. Я відновився і до цієї гри був готовий на сто відсотків.

- З якими емоціями повернувся з чемпіонату Європи?

- Ми задоволені, що вийшли на чемпіонат світу, який пройде в Новій Зеландії. Вважаю, що ми цього заслужили. Ми багато працювали, у нас була мрія, мета, і ми її виконали.

- Що було ключовим в команді Петракова при досягненні цього результату?

- Думаю, що команда в цілому. Вона у нас дуже дружня, атмосфера всередині колективу відмінна, всі один одного підтримували. Думаю, це зіграло ключову роль в нашому успіху.

- Чи легко команді адаптуватися до нової схеми гри в «Динамо»?

- Це цікава схема. У клуб прийшли нові тренери, у яких є чому вчитися. Поки не все виходить, але ми вже намагаємося виправляти помилки на тренуваннях, теорії. Все йде до кращого. Сподіваюся, вже в наступному матчі ми покажемо найкращу гру.

- З новою методикою тренувань і схемою гри ти познайомився раніше за партнерів по команді, адже ти пройшов збори з першою командою. Це допомагає?

- Так, це мені дуже допомогло. Вже тоді я перебудувався, і зараз мені не важко було зіграти в цій грі за такою схемою.

- У тебе тепер важлива функція – пов'язувати оборону з півзахистом. У чому полягають твої функціональні обов'язки?

- Потрібно більше просити м'яч, весь час бути з м'ячем, контролювати хід гри, намагатися контролювати м'яч.

- У чому причина пропущеного гола від «Металіста»?

- Не знаю, можливо, трохи розслабились. Ми сьогодні непогано грали. Нам давалася гра. Прикро, звичайно, що пропустили такий м'яч – Юра (Ткачук) потрапив під поперечину, у самісіньку дев'ятку. В принципі, ми повинні були вигравати цю гру. Гра для нас була переможна