- Ігоре, яким ти запам'ятав Валентина Белькевича і яким запам'ятала його команда?
- Валентин Миколайович був відмінним тренером. Ми багато чого в нього навчився. Коли ми дізналися про те, що трапилося, ми, звичайно, були в сильному шоці. Ніхто навіть не міг передбачити, що таке може трапитися – зовсім нещодавно він нас тренував, і раптом його просто не стало...
Сьогодні ми намагалися виграти для нього, але, на жаль, не вийшло...
- Чого сьогодні не вистачило, аби здобути перемогу?
- Ми намагалися грати в хороший футбол. Моментами у нас все виходило, моментами – ні, але, в принципі, наша гра змінюється на краще. Сподіваюся, у наступній грі ми покажемо кращий футбол і виграємо.
- Чи вистачило тобі часу, аби відновитися після юнацького Євро-2014 і психологічно переключитися на клубні справи?
- Так, все нормально. Я відновився і до цієї гри був готовий на сто відсотків.
- З якими емоціями повернувся з чемпіонату Європи?
- Ми задоволені, що вийшли на чемпіонат світу, який пройде в Новій Зеландії. Вважаю, що ми цього заслужили. Ми багато працювали, у нас була мрія, мета, і ми її виконали.
- Що було ключовим в команді Петракова при досягненні цього результату?
- Думаю, що команда в цілому. Вона у нас дуже дружня, атмосфера всередині колективу відмінна, всі один одного підтримували. Думаю, це зіграло ключову роль в нашому успіху.
- Чи легко команді адаптуватися до нової схеми гри в «Динамо»?
- Це цікава схема. У клуб прийшли нові тренери, у яких є чому вчитися. Поки не все виходить, але ми вже намагаємося виправляти помилки на тренуваннях, теорії. Все йде до кращого. Сподіваюся, вже в наступному матчі ми покажемо найкращу гру.
- З новою методикою тренувань і схемою гри ти познайомився раніше за партнерів по команді, адже ти пройшов збори з першою командою. Це допомагає?
- Так, це мені дуже допомогло. Вже тоді я перебудувався, і зараз мені не важко було зіграти в цій грі за такою схемою.
- У тебе тепер важлива функція – пов'язувати оборону з півзахистом. У чому полягають твої функціональні обов'язки?
- Потрібно більше просити м'яч, весь час бути з м'ячем, контролювати хід гри, намагатися контролювати м'яч.
- У чому причина пропущеного гола від «Металіста»?
- Не знаю, можливо, трохи розслабились. Ми сьогодні непогано грали. Нам давалася гра. Прикро, звичайно, що пропустили такий м'яч – Юра (Ткачук) потрапив під поперечину, у самісіньку дев'ятку. В принципі, ми повинні були вигравати цю гру. Гра для нас була переможна