Своїми спогадами про Валентина Белькевича, якого всі партнери називали Валіком, поділився головний тренер київського «Динамо».
- Я до Валіка завжди дуже тепло ставився, - наводить слова Сергія Реброва sport-express.ua. - Ми були хорошими друзями. Новина про смерть мене шокувала.
Ніхто досі не може прийти в себе. Валік був не просто видатним футболістом, але і дуже порядною людиною і хорошим другом.
Це неймовірна втрата і для рідних, і для близьких, і друзів. Він залишиться в нашій пам'яті назавжди.
- Його справедливо називають найкращим плеймейкером в сучасній історії київського «Динамо»?
- Абсолютно. Мені пощастило грати з ним. Те бачення поля, те, як він відчував партнерів - дорогого коштує. Досягнення «Динамо», коли вийшли в півфінал Ліги чемпіонів в 1999 році - це багато в чому його заслуга. Він був гравцем світового рівня.
- Чим він займався в останні дні?
- Ми часто спілкувалися, зустрічалися на базі. Валік працював в структурі клубу. Знаю, що Ігор Суркіс планував призначити його головним тренером однієї з молодіжної команд.
- На полі Белькевич був джентльменом?
- І на полі, і поза ним. Таких порядних хлопців ще пошукати треба. Він ніколи не робив нічого нишком, не говорив нічого за спиною. За увесь проведений поруч з ним час не бачив з його боку жодної провокації.
- Завтра на ваше «Динамо» чекає чергова гра...
- Я дуже переживаю, хоч і намагаюся все тримати в собі. Головне, щоб хлопці розуміли, яка це втрата для нас. Він з багатьма хлопцями з команди спілкувався досить близько. Сподіваюся, завтра вони зіграють за Валіка.
- Він би став видатним тренером?
- Так, безсумнівно. Він любив футбол, любив подовгу працювати, йому це було дуже цікаво.