Про це ультрас повідомили в соцмережі «Вконтакте», відреагувавши таким чином на лист-попередження влади Одеси та області з боку керівництва Одеського УСБУ про можливість масових акцій у вихідні.
«Все, що викладено в листі, є провокацією. Хтось намагається розгойдати ситуацію в місті і вчинити паніку серед населення. Ультрас до цього не мають ніякого відношення», - заявляють фанати.
Таку ж позицію оприлюднили представники одеського Євромайдану і «Правого сектора», наголосивши, що «у вихідні Євромайдан, Правий сектор і Ультрас «Чорноморця» не планують масових заходів (за винятком зустрічі Ані Лорак в нічному клубі «Ібіца»), а тим більше спроб збройного повстання і захоплень будівель».
Будь-які провокації, якщо такі матимуть місце, можуть бути здійснені від імені українських патріотичних організацій, стверджують в обох організаціях.
Губернатор Одеської області Ігор Палиця теж запевнив одеситів, що порядок в облцентрі нікому порушити не вдасться. «Порада тим, хто може захотіти пограти в нестабільність - перевірте наявність медичної страховки і залишіться вдома», - пригрозив губернатор.
Керівництво ОДА закликало одеситів «перестати бути об'єктом в інформаційній війні. Відомства тоннами пишуть різні папери. У тому числі й такі, які уважні громадяни сфоткали і дбайливо оприлюднили».