Марокканський півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда під пильним наглядом турецького «Бешикташа».
Французьке видання L`Equipe повідомляє, що Беланда нібито хоче покинути стан київського «Динамо», попри підписаний контракт до червня 2018-го року. Очікується, що найближчим часом Бешикташ почне переговори з «Динамо».
Також повідомляється, що стамбульський клуб запропонує марокканцеві контракт терміном на три або чотири роки.