Фоззі: «Белькевич... Як? Всього ж 42»

Динамо Київ 2 Серпня, 12:48 1080
Фоззі: «Белькевич... Як? Всього ж 42»  | 19-27
Відомий український музикант Фоззі з гурту ТНМК поділився спогадом про Валентина Белькевича.

«Хрінові новини по одній не ходять. А останнім часом вони зграями летять в телефон, і кінця і краю їм не видно. Белькевич... Як? Всього ж 42. Якось грав проти нього і від безнадії (діватися було нікуди) спробував м'яч йому між ніг прокинути. Не пройшло, звичайно. Белькевич здивувався моєму нахабству і сказав: «Не вийде. Я ніколи на двох ногах не стою». Я довго думав, як це можливо, але у випадку з Белькевичем було можливо все - геніальний гравець. R.I.P», - написав на своїй сторінці у Facebook Фоззі.