У Харкові відбувся спільний марш ультрас «Металіста» і «Динамо». ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 2 Серпня, 14:00 6291
У Харкові відбувся спільний марш ультрас «Металіста» і «Динамо». ФОТО + ВІДЕО    | 19-27
Фанати «Металіста» і «Динамо» в Харкові разом заспівали пісні про Путіна та з людей з Кремля.

Фанати «Металіста» і «Динамо» в Харкові разом заспівали пісні про Путіна та людей з Кремля.

Колона (більше 1 тис.осіб з національною українською та фанатською символікою) пройшла від пл.Конституції до стадіону «Металіст», де о 17-00 почнеться матч між харківською і київської командами.

Хода стартувало під гімн України і барабанний бій. Ультрас скандують «Слава Україні! Героям Слава!», «Україна понад усе!» і т.д, а також виконують нецензурні «хіти» про президента РФ. Розтяжку з текстом однією з кричалок про президента РФ, виконану в жовто-синіх тонах, несуть на чолі колони. Учасники ходи активно використовують фаєри і петарди, повідомляє glavnoe.ua.

Перед колоною і в її хвості їхали машини ДАІ, колону супроводжували працівники міліції, а також волонтери Червоного хреста.

Фото з маршу:

Відео з маршу: