Трагічна новина вчора боляче різонула по серцю всіх шанувальників київського «Динамо».
На 42-му році раптово помер один з лідерів «золотої команди 90-х» Валентин Белькевич. Причиною смерті називають тромб. Але шеф-медик київського «Динамо» Леонід Миронов відмовився від будь-яких коментарів, сказавши нам лише, що тільки після розтину можна буде щось говорити про причини того, що сталося.
Колишній партнер Белькевича по «Динамо» Владислав Ващук був вражений тим, що трапилося: «Досі не можу прийти в себе. Це взагалі в голові не вкладається. Наскільки я знаю, Валік не скаржився на здоров'я, хоча останнім часом ми бачилися не часто. Страшно, коли в такому віці людина йде з життя». З болем сприйняв смерть колишнього одноклубника та екс-форвард «Динамо» Сергій Коновалов: «Це важка втрата. Ми бачилися з Валіком кілька разів за останній час, їздили разом дивитися гру дублюючого складу «Динамо». Нічого не віщувало біди, про якісь проблеми зі здоров'ям Белькевич не говорив. Коли мені зателефонували вранці і повідомили страшну новину, я не відразу усвідомив, що сталося. Щирі співчуття рідним і близьким Валіка».
«Це був класний футболіст і чудова людина, компанійський хлопець. Любив життя, обожнював всякі розіграші, жарти. Міг будь-якому підняти настрій, - говорить інший екс-капітан «Динамо» Олег Лужний. - Востаннє, коли з ним бачилися, грали в теніс-бол - я з Ребровим в парі, а Валік з Сашею Хацкевичем. Багато жартували, веселилися... Його всі любили, він завжди був готовий допомогти друзям. І на полі був боєць, суперники його поважали і навіть побоювалися. Наскільки мені відомо, він помер раптово. Пізно ввечері присів вдома на дивані - і помер. Несподівана і безглузда смерть».