Головний тренер «Металіста» Ігор Рахаєв після поразки від «Динамо» (1: 2) поскаржився на травми багатьох гравців основного складу.
- Я думаю всі бачили - два різних тайми. У першому ми повністю програли, а другий виграли. Я говорю футболістам, що якщо ми будемо грати матчі так, як зіграли сьогодні в другому таймі, то у нас все буде добре.
- Після тривалої перерви з'явився Жажа. Прокоментуйте його гру.
- Він ще повністю не готовий і я сподіваюся, що коли він набере форму, він нам допоможе.
- Папа Гуйє виявився в запасі ...
- Травма.
- Шав'єр сьогодні часто помилявся ...
- У нього травма і тільки за добу він нам сказав, що готовий грати
- Сьогодні через полив поля перед матчем гравці часто опинялися на газоні, причому футболісти «Металіста» ...
- Ми просимо полити поле, щоб м'яч швидше пересувався по газону, та ще й спека. Напевно, гравці «Динамо» підібрали правильні бутси, а наші - ні.
- Перед зборами ви говорили, що «Металіст» повністю укомплектований, і новачки не потрібні. Зараз, у зв'язку зі сформованою ситуацією, чи вийде клуб на трансферний ринок?
- Сподіваємося, що буде все нормально. Ми награвали на зборах один склад, а зараз у нас грає інший. Немає злагодженості в лініях. Будемо сподіватися, що у нас налагодитися все і ми візьмемо двох гравців атакуючого плану.
- Чи Відпрацьовуєте ви на тренуваннях такі моменти, як стався в кінцівці матчу - нервозність і, коли відверто Ярмоленко валяється, а Ребенок втрачає м'яч ...
- Таке відпрацьовувати на тренуваннях неможливо, так як, якщо б ми вигравали 5:0 або вигравали в 1 м'яч, то він би там не валявся. Ярмоленко провалявся близько 15 хвилин всього матчу на газоні. Це їх тактична задумка. Ми його не засуджуємо - це його плюс. Вони вигравали і тягнули час, напевно, правильно робили.
- Ваш колега зазначив, що він правильно грав і допоміг команді
- Звичайно - він заробив пенальті, потягнув час - це плюс йому.