Олександр Хацкевич: «Ми перемогли сьогодні з великою гіркотою»

Динамо Київ 2 Серпня, 19:28 950
Олександр Хацкевич: «Ми перемогли сьогодні з великою гіркотою»  | 19-27
Після великої перемоги над алчевською «Сталлю» наставник «Динамо-2» коротко прокоментував гру своєї команди:

- Багато говорити не буду. Вийшла гарна гра, в першому таймі ми повністю контролювали її хід, але потім привезли собі самі безглуздий гол. Але найголовніше, що після цього команда не зламалася. Можливо, ми в другому таймі віддали ініціативу, але потім знову зломили хід гри на свою користь, створили досить багато гольових моментів, тож вважаю результат закономірним. Але ми перемогли сьогодні з великою гіркотою. Хлопці сьогодні грали за Валентина Белькевича. Більшість з них працювала разом з ним, це данина поваги. Всіх вітаю з перемогою, але, повторюся, вона, в першу чергу, присвячена Валентину Миколайовичу.