Форварду «Динамо-2» вдалося відзначитися двома м'ячами у воротах алчевської «Сталі».
Після матчу він поділився враженнями від гри:
- «Сталь» завжди була сильним суперником, налаштовувалися серйозно, як і на кожну гру, адже нам потрібна перемога в кожному матчі. Ми вже добре зігралися, для цього було достатньо часу, тим більше хлопців, які зараз грають у «Динамо-2», я знаю вже давно. Коли забивав, вийшли цікаві атаки, ми все розіграли в пас. Все це ми відпрацьовуємо на тренуваннях, тому не дивно, що те ж саме виходить і в іграх. Перш за все, ми сьогодні перемогли для Валентина Белькевича.