Два динамівця дебютували у «Говерлі»

Динамо Київ 3 Серпня, 10:00 742
Два динамівця дебютували у «Говерлі»  | 19-27
Відразу три орендованих динамівця зіграли за ужгородську «Говерлу» у матчі 2-го туру УПЛ в Запоріжжі.

Відразу три орендованих динамівця зіграли за ужгородську «Говерлу» у матчі 2-го туру УПЛ в Запоріжжі, де їх нинішній клуб мінімально поступилися господарям з «Металурга» - 2:1.

Найпам'ятнішим з них цей поєдинок став для латвійського захисника Віталійса Ягодинскіса (на фото), який дебютував в УПЛ.

Свій перший матч за «Говерлу» провів півзахисник Віталій Каверін, який вийшов на заміну на 75-йхвилині замість Степанюка.

Сергій Люлька відіграв 75-ть хвилин і забив м'яч... в свої ворота на 64-й хвилині зустрічі.