Александар Драговіч: «Мене замінили, щоб перестрахуватись»

Динамо Київ 3 Серпня, 15:45 1084
Александар Драговіч: «Мене замінили, щоб перестрахуватись»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Александар Драговіч, який був замінений в перерві матчу проти «Металіста», розповів, що з ним уже все в порядку.

Захисник київського «Динамо» Александар Драговіч, який був замінений в перерві матчу проти «Металіста», розповів, що з ним уже все в порядку.

«Насправді нічого трагічного не сталось, заміну провели просто, щоб перестрахуватись. Найближчі тижні будуть дуже інтенсивними, окрім поєдинків чемпіонату України, будуть також ігри Ліги Європи і відбіркового циклу чемпіонату Європи. Сподіваюсь підійти до цих матчів у відмінній формі», - цитує Драговіча «Про Динамо» з посиланням на видання APA.