Сьогодні команда «моряків» у повному складі відвідала 411-й центральний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України, повідомляє офіційний сайт «моряків».
У приміщенні госпіталя, клуб «Чорноморець» зустрівся з видужуючими солдатами і офіцерами, які проходили службу в зоні АТО, відвідав палати з важкопораненими воїнами. Наша команда вручила мужнім захисникам Батьківщини плазмовий телевізор, кондиціонери, ноутбуки, кавоварку, сувенірну продукцію з символікою «Чорноморця».
Заступник начальника госпіталю Сергій Поліцук наголосив наскільки важливо для поранених увага, надана футбольним клубом. Така підтримка допоможе їм швидше відновитися як фізично, так і морально. Генеральний директор ФК «Чорноморець» Сергій Керницький подякував воїнам за проявлену в боях мужність і героїзм, побажав хлопцям скоріше повернутися до строю. Головний тренер «моряків» Роман Григорчук сказав, що сьогоднішня зустріч просто зобов'яже наших футболістів зіграти найближчий матч з винятковою віддачею і самовідданістю. Капітан команди Дмитро Безотосний зізнався, що пишається можливістю особисто поспілкуватися з тими, хто не шкодуючи свого життя встав на захист нашої Батьківщини, її територіальної цілісності та суверенітету.







