«Металіст» - «Динамо» 1:2 (02.08.2014) Прем’єр-ліга. Тур 2. Ультрас звіт. ФОТО, ВІДЕО

Динамо Київ 3 Серпня, 17:16 1273
«Металіст» - «Динамо» 1:2 (02.08.2014) Прем’єр-ліга. Тур 2. Ультрас звіт. ФОТО, ВІДЕО  | 19-27
Кореспондент «Ультрас.орг» побував на центральному матчі другого кола, де харківський Металіст приймав столичну команду.

Кореспондент «Ультрас.орг» побував на центральному матчі другого кола, де харківський Металіст приймав столичну команду.

Перед грою було влаштовано спільну ходу вулицями міста, в ході якої було виконано всі відомі хіти про Пу, а на початку матчу фанати обох команд вшанували загиблих - нещодавно на війні на сході пішов з життя фанат Динамо, також не стало одного з активних супортерів МХ...

Спільний марш фанати Металіста і Динамо проводили вперше, втім, все виглядало так, ніби фанати обох клубів спілкуються між собою вже дуже давно. Спільний ворог зближує... Розпочалось все на площі Конституції, де було оголошено точку збору о 15:00. Жовто-сині розгорнули величезний банер «Путін - ху*ло!», кияни ж зробили текстівку «Герої не вмирають!». Після хвилини мовчання було виконано Гімн, і фанати вирушили в напрямку стадіону. Варто зазначити, що, як і в більшості міст на подібних заходах, до колони приєднались прості патріотично налаштовані городяни, для яких подібні марші - один із способів проявити свій патріотизм. І ні постійні розриви петард, ні правда-матка про В.В.Пу не відлякує їх від подібних акцій. Ходу супроводжувала міліція, але жодним чином не втручалась, лише намагалась вчасно перекривати рух на прилеглих вулицях. Кількість народу важко порахувати, ну на фото, в принципі, видно. Завершилось все під стадіоном, де фанати розійшлись кожен на свій сектор.

Що не змінилось в Харкові після Революції, так це міліція. Не стало нашивок Беркуту, але ставлення до фанатів залишилось старим. На вході в гостьовий сектор відбирали все, що тільки можна - стікери, презервативи, монети, балаклави. Забороняли і червоно-чорні прапори, і всі банери, на яких не було слова Динамо. Навіть напис «Крим - це Україна» не хотіли пускати, бо у них наказ... Але ці всі моменти зі скрипом вдалось залагодити через офіцера безпеки ДК. Банерів ультрас Динамо з собою не брали, на решітці висів лише напис «Герої не вмирають» і роки життя загиблого Ореста. Поряд вивісили футболку Валентина Белькевича, який несподівано пішов з життя пару днів тому.

Весь сектор Динамо був у чорному, як і фанати Металіста. Перші 10 хвилин гри мовчали всі фанатські сектори на стадіоні. На Півдні було розгорнуто напис «Орест» та запалено десятки свічок. На решітці висів напис «Спіть спокійно, браття!». Потім розпочалась перекличка між секторами. Фанати Металіста розгорнули банер про Путіна і розпочали виконання свого фірмового заряду, і тут... адміністрація арени почала глушити заряд, пускаючи в стадіонні колонки звук фанатських оплесків, а стюарди кинулись виривати банер з рук. Закінчилось це все штовханиною, і людей в манішках випхали вниз. Також з Південної трибуни звучав заряд про те, що Курченко - г****н, а Металіст все одно буде чемпіон... На секторі Динамо шиза була зовсім в’яла, хоча киян зібралось більше 300 чоловік. Відсутність настрою через всім відомі сумні події + неймовірна спека і сектор на сонці зовсім не сприяли активній підтримці команди, хоча та і вигравала. Харків’яни навіть зарядили в сторону гостьового «Киевляне, как вам на солнце?», на що отримали у відповідь: «Офигенно, мы загораем!».

На початку другого тайму на обох секторах (ДК і МХ) було вивішено текстівку «Крим - це Україна, вимагаємо реакції ФФУ!», адже федерація досі тягне вола і ніяк не може поставити крапку в питанні з кримськими клубами, які вже було заявлено в чемпіонат сусідньої держави. І на Півдні, і на Півночі фанати стали по торсу і спустились в перші ряди сектора, їх супорт став трохи гучнішим, але це вже ніяк не вплинуло на результат на полі. Неоднозначні суддівські рішення викликали шквал емоцій на трибунах, але святкувати до своїх фанатів після фінального свистка побігли футболісти Динамо, хоч і догравали матч вдесятьох...


Сектор ультрас Динамо