Вернидуб: «Як, за такої спеки, можна ставити ігри о 17:00?»

Футбол України 3 Серпня, 17:58 676
Вернидуб: «Як, за такої спеки, можна ставити ігри о 17:00?»        | 19-27
Наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб відповів на запитання журналістів відразу ж після матчу проти донецького «Олімпіка»:

Наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб відповів на запитання журналістів стосовно матчу проти донецького «Олімпіка»:

«Що говорити? Програли 0:1. Моменти були, як у «Олімпіка», так і у нас. Ми не змогли забити, а вони забили. Це футбол.

Зараз я перестаю розуміти керівництво Прем'єр-ліги. Як, за такої спеки, можна ставити ігри о 17:00? Знаючи, що два дні тому ми грали в Лізі Європи. Думаю, вийдемо і з цього положення», - заявив головний тренер луганської команди.

«У другому таймі хлопці бігали з останніх сил. Щось погане в їх адресу сказати у мене язик не повертається. Як би там не було, вдячний їм за те, що вистояли непростих 2 тайми. Найважливіше - відновити футболістів до гри в Норвегії.

Ми програли дві гри. Буває й таке. Потрібно розібратися у всьому, проаналізувати і крокувати далі», - додав Вернидуб.